Nasza Firma

Historia

Witamy na stronie firmy TECH-MET. 

Jesteśmy nowocześnie zarządzaną i zorganizowaną firmą projektowo - produkcyjno - handlową,zajmującą się produkcją linii transportowych, maszyn pakujących oraz innych urządzeń dla przemysłu szklarskiego. 
Firma rozpoczęła swoja działalność w 1996 roku. Początkowym odbiorcą urządzeń produkowanych w firmie była Huta Szkła w Jarosławiu. 
W miarę rozwoju asortymentu oferowanych urządzeń firma pozyskiwała nowych klientów Polsce oraz Europie.

Aby sprostać najbardziej zaawansowanym projektom firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę konstruktorów i automatyków. 
Pozwala to ciągle podnosić jakość oferowanych produktów jak również na realizację nietypowych zapotrzebowań naszych klientów. 
W okresie działalności firmy powstało wiele własnych, nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych którymi ciągle wzbogacamy naszą ofertę.

Dynamiczny rozwój firmy, stosowanie nowoczesnych technologii i najlepszych gatunkowo surowców sprawiają, że oferowane odbiorcom produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe.

Szybka i terminowa realizacja zamówień, atrakcyjne ceny i warunki płatności, możliwość realizacji nietypowych zamówień oraz jakość świadczonych usług, to atuty, które pozwoliły nam zdobyć zaufanie klientów. Całościowe rozwiązania począwszy od projektowania,poprzez produkcję i uruchomienie, aż po serwis czynią naszą firmę partnerem do rozmów na temat kompleksowych rozwiązań logistycznych. 
Szeroka gama naszych standardowych produktów pozwala na znalezienie rozwiązań dla skomplikowanych i obszernych projektów.

Rzeczy, które określają nas jako najbardziej efektywną firmę Polską w Europie:

Doświadczenie

W związku z licznymi projektami, jakie wykonujemy posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu, budowaniu i uruchamianiu linii sortowniczych oraz maszyn pakującym w przemyśle szklanym i nie tylko.

Jakość

Posiadając wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów, automatyków i pracowników produkcyjnych dokładamy wszelkich starań aby nasze urządzenia charakteryzowały się wysoką jakością i dokładnością wykonania.

Terminy

Mając na uwadze straty, jakie ponosi potencjalny Inwestor w związku z przestojami produkcyjnymi staramy się, aby terminy dostaw naszych urządzeń były dotrzymywane zarówno w krajach UE jak i poza nią.

Serwis

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wykonujemy pierwsze uruchomienia oraz przeprowadzamy szkolenia operatorów naszych maszyn i urządzeń.

Film o naszej firmie